החתונה

החתונה

מופע יחודי בנושא "החתונה" כסמל חברתי וכסמן תרבותי יעלה לראשונה בתל אביב, כאשר כחלק מהמופע המשתתפים מהווים אורחים במופע שכולו חתונה. כוכב המופע הינו המוכתר– היוצר המוערך גלעד בן דוד- מחלוצי המוסיקה האלקטרונית בישראל, אשר מגיע במיוחד מגרמניה בה המוא מתגורר בשנים האחרונות בכדי להעלות את המופע.

המופע עוסק בחוויה התרבותית של החתונה, הלחץ להתחתן, במיוחד על אדם עם בעיה בזהות המגדרית. "נשים וגברים רבים כיום, לא מתחתנים עד גיל מאוחר בשל הרצון לא לאבד את העצמאות" אומר חוני המעגל , יוצר המופע. " נוצר מצב של סגידה עצמית, העולם כל כך מלא ומגוון שלא צריך בן או בת זוג, בנוסף, הגברים רוצים להיות נשים והנשים רוצות להיות גברים" הוא מוסיף. מהות המופע היא זהות מינית, נרקסיזים, הרצון בעצם להתחתן עם עצמך, כמו שקורה במופע בעצם…

החתונה כבסיס למיצוי ההוויה והחוויה הישראלית המשתקפת בתרבות החיקוי, האלתור והסמוך הארץ-ישראלי. שאלות מגדר וזהות, יש חתונה: בן לוקח בן ובת לוקחת בת, הרבי אומר צריך להתחתן, בתוספת מענק מיוחד מתחת לשולחן. 150$ למנה כשרה למהדרין לשומרי מסורת ישראל וסושי שרימפס וקלמרי לחילונים, למתבוללים, לגויים ולשאר שארי בשר. גוונים וחיקויים הבאים לידי ביטוי בהילולות רבי מאיר בעל הנס, זהות מינית ומגדרית, תרבות, בחירה, קבלה, הכנה, מיזוג גלויות, תרבות השפע, אמונה, אלימות, "מוסיקה", מתחים, ענטוזים, מעמדות, לבוש, מתנות, פרחים, כפיים, חובות היום שאחרי והתיאבון.

החתן: גבר-גבר, תותח ופוטו אפילציה, הנוטל ויאגרה, שנימול בבריתו של אברהם אבינו שבשמים ובחדרי הכושר; ואישה-אישה, בלונדינית טבעית ומבלבלת, עם שתלים, קריירה ושאיבה, בטקס כלולות רב רושם עם המוני בית ישראל, אסלי דינמי ומתמשך, אורתודוכסי, רפורמי וחילוני כדת משה ישראל והעמים.

אורחי החתונה הם בעצם המשתתפים אשר מגיעים לצפות במופע, ומהווים חלק פעיל מהמופע כך שנוצרת אינטראקציה וחוויה חד פעמית ומקורית.

(מכאן )